אגף החינוך קריית אתא - וראייטי2017
נווט למעלה
כניסה
variety200317.jpg
 
בתאריך 28/03/2017 התקיים בקרית אתא בבתי הספר גורדון ו "גבעת רם" ביקור יו"ר "סיסמה לכל תלמיד" ונשיא וראייטי מר אודי אנג'ל, יו"ר וראייטי ישראל מר אורי סלונים, מנכ"לית וראייטי הגב' ריקי אריאל, ונציגים נוספים מארגון וראייטי.
כמו כן השתתף בביקור ראש העיר של קרית אתא מר יעקב פרץ, מנהל מחלקת חינוך מר יעקוב טאוב, ואנשי לשכת ראש העיר בקרית אתא. 
בשני בתי הספר גורדון ו "גבעת רם" קידמו את פני האורחים מנהלות בית הספר, צוות החינוך ותלמידי כל השכבות. 
 
הביקור החל בטקס מרגש שכלל גם נאומי האורחים, ריקודים ושירים בביצוע תלמידי בית הספר.  
לאחר מכן קבוצות נאמני מחשב עם צוות החינוך ליוו את האורחים והציגו את הפעילויות שמתקיימות בבית הספר לכבוד ילדי וראייטי בשבוע הזה בכלל וביום המעשים הטובים בפרט בדגש על העלאת מודעות האחר הוא אני בעשייה של ארגון וראייטי. 
 
כל פעילות שהציגו התלמידים בשני בתי הספר ניגנה תוכן ברוח הנתינה והעשייה החיובית למען האחר :  
ביה"ס גורדון הציג את הציגו את פעילות שיצרו ל"שביל ס​ובב גורדון" במסגרתו התלמידי בית הספר חקרו את נושאי הקיימות ואיכות הסביבה באמצעות חידונים מתוקשבים ואפליקציית AURASMA במסגרת שבוע "מחוברים לאחרים".
בנוסף להצגת סרטוני וידיאו אנמציה שהכינו תלמידי מצויינות באומנות ממוחשבת בשיתופיות עם ביה"ס הצבי ישראל בקרית אתא לכבוד "יום המעשים הטובים" בדגש על נתינה ועשייה למען האחר, הסביבה והקהילה. 
 כמו כן בביה"ס "גבעת רם" השתתפו האורחים בהובלת נאמני מחשב בפעילויות מתוקשבות בנושא הנתינה וקבלת האחר​, חידון מתוקשב וניסחו יחד פתגמים בענן המלים הוורטאולי של ביה"ס כהקדשה למען ילדי וראייטי . 
 
במהלך הביקור ראש העיר מר יעקב פרץ דיבר על עוצמת "סיסמה לכל תלמיד" בקרית אתא והדגיש :
"סיסמה לכל תלמיד זה לא רק פרויקט מחשב לכל תלמיד. זה פשוט פרוייקט ערכי וחינוכי"  
"יכולת המורה והמנהל להרים את ביה"ס וליצור פסיפס שלם של חומרים לא רק בלמידה אלא בשאר הדברים האחרים שראינו, זה פשוט עולם ומלואו שאי אפשר להסביר את זה"